Nasza oferta

Firma Usługi Ogrodnicze Agata Lato  oferuje swoim Klientom szeroki zakres usług związanych z aranżacją i pielęgnacją ogrodów. Wykonujemy  profesjonalne projekty ogrodów, realizujemy prace ogrodnicze i zajmujemy się utrzymaniem ogrodów w najpiękniejszym stanie. Możecie Państwo liczyć na naszą pomoc w zakresie:

 • DSCF4036.jpg

  Projektowanie Ogrodów

  Projektujemy ogrody w stałym kontakcie z klientem, dbając o jego potrzeby i zapotrzebowanie, dobieramy krzewy i rośliny które idealnie wpasowują się w krajobraz Pogórza i Bieszczadów.

   

   

 • DSCF4038.jpg

  Utrzymanie

  Nasi klienci mogą liczyć na całoroczną opiekę nad ich ogrodami, a mianowicie oferujemy:
  cięcie roślin, odchwaszczanie, regenerację i koszenie trawników, nawożenie, wywóz pokosu, uzupełnianie ubytków w trawniku i wiele innych czynności niezbędnych do utrzymania pięknego wyglądu i zdrowia ogrodu.  W okresie zimowym zapewniamy odśnieżanie chodników, placów przed domami, utrzymywanie dróg.

   

 • DSCF4059.jpg

  Wykonanie

  Wykonujemy ogrody z projektów własnych i powierzonych. Zakres naszych prac obejmuje wszystkie etapy wykonania ogrodu od nawiezienia odpowiedniego podłoża poprzez nasadzenie starannie dobranego materiału roślinnego, wykonanie trawników jak również systemów automatycznego nawadniania i wykonania elementów małej architektury ogrodowej tk. ogrodzenia, ścieżki, altany, pergole, oczka wodne, kaskady, strumyki.